Budynki biurowe

Budynki biurowe

ZAPEWNIENIE BEZPIECZNEGO OBIEKTU

Zapewnienie ochrony pracownikom i gościom jest kluczowym priorytetem w budynkach komercyjnych i publicznych. Dodając nasze rozwiązania audio IP do budynku, zwiększasz środki bezpieczeństwa, takie jak systemy wideo i kontroli dostępu, poprzez dodanie możliwości usłyszenia, bycia usłyszanym i bycia zrozumianym.

  • Pełna kontrola dzięki bezproblemowej integracji z systemem zarządzania wideo lub systemem kontroli dostępu.
  • Zarządzaj gośćmi i utrzymuj kontrolę dostępu na terenie całego obiektu.
  • Zabezpiecz swój obiekt, ludzi i aktywa.
  • Umożliwiaj efektywną i przejrzystą komunikację w obiekcie.
Budynki biurowe urządzenia
Budynki biurowe system

OFERTA

PROPOZYCJE PRODUKTÓW:

INTERKOM DYSPOZYTORA

Budynki biurowe urządzenia

Ta zaawansowana stacja CRM posiada duży wyświetlacz alfanumeryczny 4 x 20 znaków z podświetleniem, pełną klawiaturę, do 52 programowalnych przycisków bezpośredniego dostępu (DAK), słuchawkę, czuły mikrofon i mocny głośnik 1W. Oferuje automatyczne przełączanie kierunku mowy z możliwością ręcznej zmiany.

WIDEOINTERKOM & CZUJNIK BEZDOTYKOWY

Budynki biurowe urządzenia

Zmniejsza zagrożenia bezpieczeństwa szybciej niż kiedykolwiek, dzięki unikalnemu połączeniu wyjątkowego obrazu wideo, głosu i potężnego wzmocnienia dźwięku dla komunikatów. Bezdotykowy przycisk pozwala aktywować połączenia za pomocą gestu.

TURBINE IP & INTERKOMY SIP

Budynki biurowe urządzenia

Oferuje niezrównaną jakość dźwięku, bezpieczeństwo i łatwość użycia, w / wiele opcji projektowych. Idealny do drzwi, szlabanów i bram. Zaprojektowane, aby wytrzymać trudne sytuacje, w tym ekstremalne wahania temperatury, wandalizm oraz hałaśliwe, brudne i zakurzone środowiska.

BIURKOWE STACJE IP

Budynki biurowe urządzenia

Poprawia komunikację dzięki połączonym stacjom wyposażonym w funkcje wideo i kamerę. Wyposażone w 7″ ekran dotykowy i wideotelefonię HD w czasie rzeczywistym, wbudowane Wi-Fi, Bluetooth i inne. Zenitel Mobile pozwala na obsługę użytkowników w ruchu. Możesz też skorzystać z naszego klienta VS, aby dodać funkcje stacji głównej do swojego komputera.

GŁOŚNIKI IP

Budynki biurowe urządzenia

Umożliwia indywidualne monitorowanie i adresowanie głośników oraz łatwe dodawanie głośników. Wzmacniacz w głośniku oznacza brak konieczności stosowania wzmacniacza centralnego, co pozwala na stworzenie wysoce skalowalnego systemu. Ten zintegrowany 10W wzmacniacz klasy D wykorzystuje PoE, aby zapewnić krystalicznie czystą jakość dźwięku.

ICX-ALPHACOM PLATFORM

Budynki biurowe urządzenia

Korzystaj z zaawansowanych funkcji interkomowych, takich jak możliwość wstępnego nagrywania wiadomości na serwerze w celu komunikacji w sytuacjach awaryjnych oraz nagrywania rozmów interkomowych na każdej podłączonej stacji. Bezproblemowo integruje się z wiodącymi na rynku systemami kontroli dostępu, nadzoru i komunikacji.

Katalog

Sprawdź naszą ofertę

Szukasz konkretnego rozwiązania?
Zobacz nasz internetowy katalog!

Możesz wybrać interesujące Cię produkty i wysłać do nas zbiorcze zapytanie ofertowe.

ikonka-Koszyka
Scroll to Top