Ochrona zdrowia

Ochrona zdrowia

UMOŻLIWIENIE WYRAŹNEJ KOMUNIKACJI PRZY JEDNOCZESNYM OGRANICZENIU RYZYKA ZARAŻENIA

  • Wstępna weryfikacja pacjentów przed wejściem do obiektu, kontrola dostępu i inne sytuacje związane z zarządzaniem odwiedzających bez konieczności fizycznego kontaktu z personelem.
  • Umożliwienie pacjentom poddanym kwarantannie w salach sterylnych lub izolatkach komunikowania się z personelem bez zarażania.
Ochrona zdrowia urządzenia
Ochrona zdrowia system

OFERTA

REKOMENDOWANE PRODUKTY

STACJA DO POMIESZCZEŃ CZYSTYCH

Ochrona zdrowia urządzenia

Stacja do pomieszczeń czystych przeznaczona jest do stosowania w salach operacyjnych i pomieszczeniach sterylnych. Płyta czołowa stacji jest całkowicie płaska i pozbawiona otworów, co minimalizuje gromadzenie się bakterii. Stacja charakteryzuje się doskonałą jakością dźwięku. Dzięki dużemu podświetlanemu wyświetlaczowi i technologii audio Vingtor-Stentofon stacja umożliwia użytkownikom odczytywanie identyfikatora rozmówcy, słuchanie i rozmowę na odległość.

INTERKOMY IP I SIP

Ochrona zdrowia urządzenia

Nasze kompaktowe Stacje Interkomowe Turbine zapewniają doskonałą jakość dźwięku, w tym Acoustic Echo Cancellation, Automatic Volume Control oraz Active Noise Reduction. Niezależnie od tego, czy te z wideo HD, czy bez, stacje Turbine zapewniają krystalicznie czystą komunikację za każdym razem.

Stacje te mogą być również wykorzystywane jako głośniki IP do nadawania komunikatów i ogłoszeń publicznych.

CZUJNIK BEZDOTYKOWY

Ochrona zdrowia urządzenia

Czujnik bezdotykowy jest dostępny jako akcesorium dla naszej serii kompaktowej Turbine, aby zaspokoić potrzebę komunikacji bezdotykowej, dla różnych ustawień i zastosowań. Dzięki funkcji rozpoznawania gestów można aktywować połączenia interkomowe za pomocą prostego machnięcia ręką.

STACJE NABIURKOWE

Ochrona zdrowia urządzenia

Stacja dotykowa ITSV-3 IP to wideodomofon biurkowy wyposażony w 7″ ekran dotykowy, posiadający możliwości wideo oraz kamerę umożliwiającą zdalną komunikację z podłączonymi stacjami interkomowymi.

Możliwe jest również użycie naszego Intercom Client Vingtor-Stentofon, aby dostarczyć te funkcje bezpośrednio do komputera jako alternatywę dla fizycznej stacji.

GŁOŚNIK IP

Ochrona zdrowia urządzenia

Głośnik naścienny Vingtor-Stentofon IP posiada wbudowany 10W wzmacniacz klasy D, który eliminuje konieczność stosowania centralnej jednostki wzmacniającej w przypadku konwencjonalnych pętli głośnikowych. Ułatwia to również dodawanie kolejnych urządzeń, a głośniki można podzielić na grupy lub adresować indywidualnie.

Wszystkie głośniki są łatwe w instalacji i konserwacji oraz posiadają wbudowany interfejs internetowy ułatwiający zarządzanie, aktualizację oprogramowania oraz sprawdzanie aktualnego statusu.

Katalog

Sprawdź naszą ofertę

Szukasz konkretnego rozwiązania?
Zobacz nasz internetowy katalog!

Możesz wybrać interesujące Cię produkty i wysłać do nas zbiorcze zapytanie ofertowe.

ikonka-Koszyka
Scroll to Top