Rozwiązania dla handlu detalicznego

Rozwiązania dla handlu detalicznego

DOSTARCZANIE WYSOKIEJ JAKOŚCI I EFEKTYWNEJ OBSŁUGI KLIENTA

Natychmiastowa komunikacja głosowa jest kluczem do zapewnienia wysokiej jakości obsługi klienta poprzez umożliwienie rozwiązań samoobsługowych i szybszej reakcji na określone sytuacje.

Ponadto, zwiększa bezpieczeństwo pracowników i klientów. Gdy dodasz nasze rozwiązania interkomowe IP oraz głośniki do swoich obiektów, wzmocni to środki bezpieczeństwa, takie jak CCTV i systemy kontroli dostępu, dodając możliwość komunikowania się.

Rozwiązania dla handlu detalicznego urządzenia
Rozwiązania dla handlu detalicznego system

OFERTA

NASZE SUGESTIE

PLATFORMA ICX-ALPHACOM

Rozwiązania dla handlu detalicznego urządzenia

Nasza platforma ICX-Alphacom to system komunikacji, który umożliwia nagrywanie dźwięku oraz łączenie urządzeń i systemów na bezkonkurencyjnym poziomie zarządzania, skalowalności, solidności i interoperacyjności. Bezproblemowo integruje się z wiodącymi na rynku systemami kontroli dostępu, zarządzania wideo oraz zintegrowanymi systemami bezpieczeństwa.

GŁÓWNA STEROWNIA

Rozwiązania dla handlu detalicznego urządzenia

Nasza stacja główna w pomieszczeniu kontrolnym posiada duży wyświetlacz o wysokim kontraście, dynamiczne klawisze nawigacyjne oraz opcjonalnie dodanie mikrofonu na gęsiej szyjce, słuchawek i przycisków DAK.

INTERKOMY IP I SIP

Rozwiązania dla handlu detalicznego urządzenia

Nasze stacje interkomowe Turbine IP są zaprojektowane tak, aby wytrzymać zdradliwe sytuacje, w tym ekstremalne wahania temperatury, wandalizm, hałaśliwe, brudne i zakurzone środowiska. Seria ta oferuje niezrównaną jakość dźwięku, bezpieczeństwo i łatwość obsługi, z wieloma opcjami projektowymi. Idealne do drzwi, doków załadunkowych i punktów informacyjnych.

TURBINA MINI IP INTERCOM

Rozwiązania dla handlu detalicznego urządzenia

Nasze stacje interkomowe Turbine Mini IP są solidne, przeznaczone do użytku wewnątrz pomieszczeń, zwykle jako punkt komunikacyjny, informacyjny lub alarmowy.

GŁOŚNIK IP

Rozwiązania dla handlu detalicznego urządzenia

Nasze głośniki IP posiadają 10W wzmacniacz klasy D, wykorzystujący całą moc, jaką może dostarczyć PoE – ponad 116dB, w zależności od wprowadzanego sygnału. Dzięki IP, system jest w stanie monitorować i adresować każdy głośnik indywidualnie. Dzięki temu, że wzmacniacz znajduje się w samym głośniku, nie ma potrzeby stosowania centralnej jednostki wzmacniającej z konwencjonalnymi pętlami głośnikowymi, dzięki czemu system jest wysoce skalowalny, a dodatkowe głośniki można łatwo dodać.

Katalog

Sprawdź naszą ofertę

Szukasz konkretnego rozwiązania?
Zobacz nasz internetowy katalog!

Możesz wybrać interesujące Cię produkty i wysłać do nas zbiorcze zapytanie ofertowe.

ikonka-Koszyka
Scroll to Top