Szkolenia ICX-AlphaCom & IC-EDGE

Potrzebujesz szkolenia z konfiguracji lub obsługi systemu interkomowego ?

Oferujemy przygotowanie szkolenia z dedykowanego zakresu funkcjonalności naszego systemu ICX-AlphaCom lub IC-EDGE. Nasze szkolenia są prowadzone przez wykwalifikowanych ekspertów i dostosowywane do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i zaplanować szkolenie dostosowane do Twoich potrzeb.

OFERTA SZKOLEŃ

ICX-AlphaCom

System ICX-AlphaCom to hybrydowy system domofonowy do 552 stacji interkomowych w jednym serwerze. System obsługuje wszystkie stacje interkomowe IP firmy Zenitel. Dodatkowo istnieje możliwość wzbogacenia systemu o telefony SIP i bramki telefoniczne innych firm. Wiele serwerów AlphaCom może być połączonych ze sobą za pomocą sieci AlphaNet. W jednym AlphaNet mogą znajdować się 254 serwery.

Zintegrowane zarządzanie i bezpieczeństwo inteligentnej komunikacji
Wbudowane bezpieczeństwo cybernetyczne – Trusted Platform
Natywna łączność z API i chmurą
Obsługa standardów przemysłowych

IC-EDGE

System IC-EDGE jest systemem domofonowym opartym na protokole IP dla maksymalnie 32 stacji interkomowych z możliwością rozbudowy do 64 stacji. Dodatkowo istnieje możliwość rozszerzenia systemu o maksymalnie 10 telefonów SIP innych firm, 10 bramek telefonicznych oraz 10 klientów na PC. Możliwość połączenia wielu systemów IC-EDGE. Jeden system IC-EDGE może być połączony z maksymalnie 50 innymi systemami IC-EDGE.

Łatwa i prosta konfiguracja przez WebPanel
Skalowalność systemu
Wiele funkcjonalności
Integracja z innymi systemami

Jesteś zainteresowany szkoleniem ?
Napisz do nas !

ikonka-Koszyka
Scroll to Top