Transport

Transport

Zarządzanie wieloma systemami komunikacji i bezpieczeństwa na lotnisku

Zachowanie krystalicznie czystego dźwięku nawet w głośnym i zatłoczonym otoczeniu

Zwiększenie wydajności pracy dzięki inteligentnej i zintegrowanej platformie audio

Zwiększ wydajność pracy na każdym lotnisku dzięki krystalicznie czystej komunikacji oferowanej przez Vingtor-Stentofon. Nasze systemy zapewniają możliwość usłyszenia, bycia usłyszanym i bycia zrozumianym zarówno w sytuacjach standardowych, jak i krytycznych.

Nasze zaawansowane rozwiązania interkomowe mogą połączyć wszystkie systemy oparte na audio w jedną zintegrowaną platformę bezpieczeństwa. Z jednego urządzenia można teraz wykonywać połączenia z radiem, interkomem, telefonami zewnętrznymi, a nawet nadawać komunikaty w systemie PA.

Wyraźny dźwięk jest kluczowy w zatłoczonym i głośnym otoczeniu. W wyniku dziesięcioleci badań i rozwoju, dopracowaliśmy nasze urządzenia interkomowe, aby osiągnąć optymalną zrozumiałość mowy. Oznacza to, że podczas każdej rozmowy Twój głos będzie brzmiał krystalicznie czysto. Jako świadectwo naszego poświęcenia dla zapewnienia czystości dźwięku, wszystkie nasze urządzenia są standardowo wyposażone w funkcję redukcji szumów tła.

Transport urządzenia
Transport system

Nasze Rozwiązania

Nasze systemy łączą się z innymi systemami bezpieczeństwa, w tym z systemem zarządzania budynkiem, CCTV, kontrolą dostępu i alarmami, tworząc kompleksowe rozwiązanie w zakresie bezpieczeństwa.

Transport urządzenia
transport ikona

KOMUNIKACJA OVER IP

CCoIP wykorzystuje VoIP, ale idzie o krok dalej, dodając nowe usługi i aplikacje IP, które integrują bezpieczeństwo i jakość dźwięku niezbędną w trudnych sytuacjach i warunkach.

transport ikona

WYSOKIEJ JAKOŚCI DŹWIĘK

HD Voice odnosi się do jakości głosu nowej generacji w telefonii IP w porównaniu do standardowej telefonii cyfrowej. HD Voice wykorzystuje kodeki szerokopasmowe (takie jak G.722) do odtwarzania ludzkiego głosu z szerszym zakresem częstotliwości. Efektem jest znacznie bardziej naturalnie brzmiący głos i szerszy zakres dźwięków, co sprzyja czystości dźwięku i przejrzystości rozmowy.

transport ikona

AKTYWNA REDUKCJA HAŁASU

Nasze oprogramowanie Active Noise Cancellation skutecznie eliminuje niepożądane szumy, zapewniając wyraźny sygnał głosowy, nawet jeśli oryginalny głos ma niższy poziom decybeli niż otaczający go hałas.

transport ikona

REJESTRACJA DŹWIĘKU

Nasze rozwiązanie w postaci rejestratora posiada stały streaming audio oraz możliwość nagrywania audio i wideo.

Katalog

Sprawdź naszą ofertę

Szukasz konkretnego rozwiązania?
Zobacz nasz internetowy katalog!

Możesz wybrać interesujące Cię produkty i wysłać do nas zbiorcze zapytanie ofertowe.

ikonka-Koszyka
Scroll to Top