Wideodomofon IP TCIV+ Zenitel

Wideodomofon IP / SIP / Onvif – Zenitel

Szacowany czas czytania: 7 minut

Co to jest Wideodomofon ?

Wideodomofon IP TCIV+ Zenitel pozwala na komunikację wizualną i dźwiękową z osobą znajdującą się przed drzwiami, umożliwiając sprawdzenie jej tożsamości przed otwarciem drzwi. Łączy on w sobie kamerę, mikrofon, głośnik i ekran, umożliwiając użytkownikowi kontrolowanie dostępu do budynku, a także zwiększając poczucie bezpieczeństwa mieszkańców i personelu.

Dzięki zastosowaniu potężnego wzmacniacza dźwięku o mocy 10W, wideodomofon TCIV+ umożliwia bezproblemowe przeprowadzanie rozmowy, nawet w głośnym środowisku. Urządzenie jest również zgodne ze standardem Onvif, co zapewnia łatwość integracji z innymi urządzeniami i systemami wideo.

Automatyczna redukcja hałasu pozwala na płynną komunikację, nawet w trudnych warunkach, a wbudowane funkcje kontroli wzmocnienia oraz redukcji echa eliminują problemy związane z zakłóceniami dźwiękowymi i zapewniają krystalicznie czysty dźwięk podczas rozmowy z osobą przed drzwiami.

TCIV-6+ Wideodomofon IP Zenitel - 1008315060

WIDEO JAKOŚCI HD

Kamera HD - Wideodomofonu TCIV+

Nowa stacja wideodomofonowa Turbine TCIV+ zapewnia inteligentne rozwiązanie komunikacyjne w każdej sytuacji. Ten produkt łatwo integruje się z większością systemów na rynku, starych lub nowych dzięki zgodności z Onvif. Szerokokątny obiektyw zapewnia doskonałą wydajność w dzień i w nocy.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DŹWIĘKU

Automatyczna redukcja hałasu - TCIV+

Automatyczna Redukcja Echa: Sztywna konstrukcja TCIV+, 10W głośnik i wzmacniacz o mocy 10 W oraz cyfrowe mikrofony MEMS zapewniają niezawodną komunikację w każdych warunkach. Automatyczna regulacja głośności: Moc głośnika automatycznie dostosowuje się do słyszalnego poziomu, w zależności od poziomu hałasu otoczenia. Aktywna redukcja hałasu: TCIV+ wykryje hałas w tle i tłumi go nawet o 30 dB.

WYSOKOWYDAJNA KONSTRUKCJA

Wandaloodporna konstrukcja - IK10

Od początku projektowania i rozwoju, nasza najlepiej sprzedająca się rodzina Interkomó Turbine zapewniała wysoką wydajność audio w każdej sytuacji, w której komunikacja jest krytyczna. Wandaloodporna konstrukcja: Wideodomofon jest wyjątkowo dobrze chroniony przed uszkodzeniem i zniszczeniem, dzięki solidnej, aluminiowej, odlewanej ciśnieniowo ramie. Głośnik jest zabezpieczony przed manipulacją, dzięki odpowiednim kątom nachylenia maskownicy, które uniemożliwiają bezpośredni dostęp do głośnika.

CYBERBEZPIECZEŃSTWO 

Cyberbezpieczeństwo

Podczas opracowywania produktów zawsze spełniamy rygorystyczne wymagania IT dotyczące systemów o znaczeniu krytycznym. Zenitel jako członek w CIS SecureSuite jeszcze bardziej wzmacnia  obronę cybernetyczną, wykorzystując zasoby CIS SecureSuite, w tym benchmarki CIS, zasoby konfiguracji zabezpieczeń i kontrole CIS, aby odeprzeć dzisiejsze najbardziej wszechobecne i niebezpieczne cyberataki.

okładka do wideo o tcvi+

Jesteś zainteresowany wideodomofonami ?
Przejdź do naszego katalogu !

FAQ

Czy mogę podłączyć wideodomofon do zwykłego switcha PoE?

Tak, wideodomofon będzie działał również podłączony do zwykłego switch-a PoE. Nie potrzebują one dedykowanych rozwiązań.

Czy wideodomofon IP / SIP / Onvif to inne urządzenie ?

Nie, to ciągle jeden i ten sam wideodomofon. Obsługuje on różne protokoły dzięki czemu możliwa jest jego integracja z różnymi systemami.

Czy wideodomofon mogę podłączyć do systemu VMS ?

Tak, dzięki zgodności ze standardem Onvif możliwe jest odbieranie audio i wideo w systemie VMS.

Mam centrale SIP i program VMS czy wideodomofon mogę zarejestrować w obu miejscach jednocześnie ?

Tak, protokół Onvif działa nie zależnie od wybranego trybu pracy wideodomofonu (SIP, IC-EDGE, ICX-Alphacom).

Czy wideodomofony serii TCIV+ jest wandaloodporny ?

Tak, model TCIV-2+ posiada klasę odporności na uszkodzenia mechaniczne na poziomie IK10.

ikonka-Koszyka
Scroll to Top