Więziennictwo

Więziennictwo

KOMUNIKACJA GŁOSOWA Z CELAMI MONITOROWANYMI

Dzięki zastosowaniu systemu interkomowego VoIP firmy Zenitel możliwe jest zapewnienie wymaganej funkcjonalności głosowej i przyzywowej w celach mieszkalnych i monitorowanych. W ofercie dostępne są wandaloodporne stacje do cel, substacje na przejścia i śluzy, stacje dyspozytorskie, głośniki tubowe i wiele innych wszystkie pracujące w najnowszej technologii VoIP.

Dzięki naszemu interkomowi VoIP i systemowi Public Address możesz zapewnić wyraźny i niezawodny system komunikacji w całym zakładzie karnym.

  • Komunikacja jednostronna do celi monitorowanej ze stanowiska monitorującego
  • Komunikacja monitorującego z innymi funkcjonariuszami (oddziałowy, dowódca zmiany)
  • Prowadzenie rozmów przez interkomy, telefony, radiotelefony
  • Odbiór sygnału radiowęzła na interkomie w celi
  • Przekierowanie wezwań z urządzeń stacjonarnych na mobilne radiotelefony
  • Różne priorytety połączeń
Więziennictwo urządzenia

OFERTA

NASZE SUGESTIE

ICX-ALPHACOM SERWER

ICX-AlphaCom płynnie integruje się z wiodącymi na rynku systemami nadzoru więziennego, kontroli dostępu i komunikacji. Dostępne są zaawansowane funkcje interkomu, takie jak możliwość wstępnego nagrywania na serwerze komunikatów dla służb ratunkowych oraz nagrywania rozmów interkomowych na każdej podłączonej stacji.

TURBINE IP & INTERKOMY SIP

Nasze stacje interkomowe Turbine IP są zaprojektowane tak, aby wytrzymać zdradliwe sytuacje, w tym ekstremalne wahania temperatury, wandalizm, hałaśliwe, brudne i zakurzone środowiska. Seria ta oferuje niezrównaną jakość dźwięku, bezpieczeństwo i łatwość obsługi, z wieloma opcjami projektowymi. Idealne do drzwi, barier i bram.

INTERKOM WANDALOODPORNY

TMIS-2 to nasz solidny, wandaloodporny interkom zaprojektowany specjalnie dla więzień i innych środowisk o wysokim stopniu bezpieczeństwa. Stacje zapewniają krystalicznie czysty dźwięk dzięki mocnym głośnikom, automatycznej regulacji głośności i eliminacji szumów tła.

STACJE DYSPOZYTORSKIE

Więziennictwo urządzenia

The ITSV-3 IP Touch Station is a video desktop intercom equipped with a 7”touchscreen. It features video capabilities and a camera to enhance your communication with connected stations. Optionally, use our SoftClient to add master station features to your PC.

GŁOŚNIKI IP

Tubowy głośnik IP ELSII-10HM - Zenitel

Nasze głośniki IP posiadają 10W wzmacniacz klasy D, wykorzystujący całą moc, jaką może dostarczyć PoE – ponad 116dB, w zależności od wprowadzanego sygnału. Dzięki IP, system jest w stanie monitorować i adresować każdy głośnik indywidualnie. Dzięki temu, że wzmacniacz znajduje się w samym głośniku, nie ma potrzeby stosowania centralnej jednostki wzmacniającej z konwencjonalnymi pętlami głośnikowymi, co czyni system wysoce skalowalnym. Można łatwo dodać kolejne głośniki.

KIT INTERKOMOWY

Moduł interkomu TKIS-2 VoIP może być wykorzystany do tworzenia niestandardowych stacji interkomowych w oparciu o lokalne standardy i wymagania.

Katalog

Sprawdź naszą ofertę

Szukasz konkretnego rozwiązania?
Zobacz nasz internetowy katalog!

Możesz wybrać interesujące Cię produkty i wysłać do nas zbiorcze zapytanie ofertowe.

ikonka-Koszyka
Scroll to Top